Home / Risk and Cost / Cost of A Tummy Tuck

Cost of A Tummy Tuck

Aşağıdaki listede en çok talep gören ülkelerdeki ortalama mide tuck maliyetleri hakkında ilk izlenim verilmektedir . Bu ifadelerin temeli, Estetik Plastik Cerrahi için sağlayıcılar ve ulusal derneklerdir .

Germany Euro 3500
Austria Euro 5500
Switzerland Euro 9700
3600 Belgium €
UK 5600 €

Basically, all costs of treatment and the stay in hospital of patients acquired privately, if the has a purely aesthetic background. In general, this includes the additional cost of follow-up treatments or any complications occurring.

Maliyetler, özellikle istisnai durumlarda önemli bir kilo kaybından sonra sağlık sigortası kapsamındadır. Bu gerçek bir örtüşme eğitimi ve cilt ve deri altı yağ dokusu önlüğü tarafından sağlanan kilo azaltma durumunda durum böyle olabilir. Hastalar sıklıkla bu vakada sık sık tekrarlayan maya enfeksiyonları ile karşı karşıya kalırlar. Tıbbi bir sebep de yok, çünkü hastanın ruhunun karnı çok acı çekiyorsa. Ancak bu durumda bir tıbbi psikiyatrik rapor gereklidir.

Cost of A Tummy Tuck

Hedefler

Bir karın tokmağı ile , bir apron ya da asılı bir karın yağ kaldırılır, bu da yepyeni bir yaşam ve bir refah hissi verebilir. Bir karın kıvrımına ek olarak, karın kasları sıkılır, bu da birbirinden ayrılır ve asılıdır. genellikle gevşek cilt ve yağlı doku çıkarılabilir. Bu sadece daha ince ve sıkı mide değil, aynı zamanda bel. Karın cildi sıkılaşır, bu karın daha sert, daha düz ve daha çekici makettir.

Böyle bir müdahalenin nihai sonucu cilt elastikiyeti, genel vücut durumu ve iyileşme sürecine bağlıdır. Özellikle mutlu bir deneyim, ağırlığını koruyan hastalar nispeten sabit bir diyet, sağlıklı bir beslenme, düzenli egzersiz ve tedavi talimatlarını takip eder. Hekim aktivitesindeki yavaş artış ile ilgili. Böylece, bir karın tutulması sonrası uzun vadeli sonuçlar genellikle çok iyidir. Ancak, tüm bakımın korunmasına rağmen tedavi başarısı garanti edilemez. Sonuç, sadece hastanın davranışına bağlı olmakla kalmaz, aynı zamanda tedavinin müdahalesine, hastanın yaşına ve Wicht çıktısına ve hormonal etkilere bağlıdır.

Operasyon boyunca cilt ve doku gerçekten gerilir, ancak kalite değiştirilemez. Bu nedenle, zamanla bir yeniden koruma ile sonuçlanabilir. Bu durumda, daha fazla bir sıkma operasyonu bir sorun değil, hastanın yüksek tutarsızlık nedeniyle olması gerekir her zaman çok gerçekçi, herhangi bir hayal kırıklığı önlemek için Bir karın krizi, birçok olası komplikasyonu olan çok sofistike bir ameliyattır. Ancak, deneyimli ve iyi eğitimli bir hekimin bakımını üstlenen herkes, sonuçtan çok memnun olacaktır.

Check Also

Mega Liposuction – A New Way to a New Body

Mega Liposuction – A New Way to a New Body

What Is Mega Liposuction By now we are all certainly familiar with the use of …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *